• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARK. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ARC File Archiver CPM/Port Archive Format ARK11

Co to jest plik ARK?

Archiwum plików utworzone przy użyciu narzędzia CP / M "ARK11.COM", nieaktualnego programu kompresji plików dla systemu MS-DOS. Zawiera grupę plików zapisanych jako pojedyncze skompresowane archiwum. Może być wyodrębniony przy użyciu PowerDesk Pro.

Jak otworzyć plik ARK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARK

Inne problemy z plikiem ARK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARK:

  • plik ARK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik