• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Diet Studio XML Format Numerical Computing

Co to jest plik DSX?

Plik XML stworzony przez Diet Studio, aplikację służącą do śledzenia informacji o żywieniu i zdrowiu. Zawiera profil osoby, a także informacje dotyczące składników odżywczych, energetycznych, składników i składników odżywczych. Służy do zapisywania i ładowania danych śledzących zdrowie osobiste. Może być również używany do badania informacji żywieniowych o żywności.

Program Diet Studio może używać danych w plikach DSX do drukowania raportów HTML i XML. Może generować raporty niestandardowe, takie jak codzienne lub tygodniowe menu żywnościowe.

Jak otworzyć plik DSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSX

Inne problemy z plikiem DSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSX:

  • plik DSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik