• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ARJ Compressed Archive Format ARJ Software

Co to jest plik ARJ?

Archiwum plików skompresowane przez ARJ, program do archiwizacji plików, który wykorzystuje kompresję Roberta Junga. Zawiera długą obsługę nazw plików, zarządzanie wersjami plików, ochronę integralności danych i archiwa wielu tomów.

ARJ został opracowany dla systemu DOS i wczesnych wersji systemu Windows. ARJ32 to 32-bitowa wersja konsoli ARJ przeznaczona dla Windows 95 do Windows 2000.

ARJ File Archiver można pobrać z ARJ Software.

Jak otworzyć plik ARJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARJ

Inne problemy z plikiem ARJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARJ:

  • plik ARJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ARJ
ARJ do ZIPARJ do 7-ZARJ do CZIPARJ do E01ARJ do PBK