• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APE. Jeżeli chcesz otworzyć plik APE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Winamp Plug-ins AVS Format Nullsoft

Co to jest plik APE?

Komponent, do którego odwołuje się wtyczka AVS (Advanced Visualization Studio) przeznaczona dla programu Winamp. Służy do tworzenia programowalnych animacji wizualnych opartych na muzyce granej przez Winampa.

Jak otworzyć plik APE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APE

Inne problemy z plikiem APE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APE:

  • plik APE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku APE
APE do MP3APE do AACAPE do FLACAPE do M4AAPE do OGGAPE do WAVAPE do WV