• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMB. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alphacam 3D Mill Or 2D Mill VB Macro Format Bolide Software

Co to jest plik AMB?

Plik utworzony przez All My Books, osobisty organizer książek dla systemu Windows. Zapisuje katalog informacji o książkach z twardymi dyskami i plikach e-książki (eG, .MOBI, .AZW, .PRC, .FB2, .LRF itd.). Służy do prowadzenia spisu osobistych kolekcji książek.

Wszystkie Moje książki mogą pobierać informacje z baz danych online w celu automatycznego wypełniania plików AMB.

Pliki AMB są zapisywane w formacie .MDB (Microsoft Access).

Jak otworzyć plik AMB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMB

Inne problemy z plikiem AMB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMB:

  • plik AMB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik