• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLT. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Animator FLIC Format Presagis

Co to jest plik FLT?

Plik opisu scen 3D utworzony w formacie OpenFlight. Zapisuje dane w hierarchicznej strukturze i opisuje, jak renderować scenę 3D dla generatora obrazów w czasie rzeczywistym. Często używane do wizualizacji symulacji lotu wojskowego, miejskiego i lotniczego.

Format OpenFlight jest opracowywany i utrzymywany przez Presagis (dawniej MultiGen-Paradigm). Został on szeroko przyjęty jako standardowy format w społeczności symulacji wizualnej 3D. Aplikacje takie jak 3ds Max i Blender zapewniają natywne wsparcie dla typu pliku.

Jak otworzyć plik FLT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLT

Inne problemy z plikiem FLT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLT:

  • plik FLT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik