• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AIFB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AIFB. Jeżeli chcesz otworzyć plik AIFB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AIFB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AIF Builder Project Format Symbian

Co to jest plik AIFB?

Projekt utworzony przy użyciu programu AIF Builder, aplikacji do tworzenia plików informacji o aplikacji Symbian (.AIF). Może również tworzyć dodatkowy plik tekstowy (.Txt), który określa lokalizację maszyny wirtualnej Java dla aplikacji Java.

Jak otworzyć plik AIFB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AIFB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AIFB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AIFB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AIFB

Inne problemy z plikiem AIFB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AIFB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AIFB:

  • plik AIFB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AIFB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AIFB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik