• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LGH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LGH. Jeżeli chcesz otworzyć plik LGH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LGH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HMI Historical Log Format N/A

Co to jest plik LGH?

Dzienny plik dziennika utworzony przez oprogramowanie InTouch Human-Machine Interface (HMI) lub ReportBuilder z pakietem ODBC Connector for InTouch. Loguje dane z systemów baz danych HMI InTouch SCADA. Służy do uruchamiania raportów zebranych danych

Jak otworzyć plik LGH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LGH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LGH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LGH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LGH

Inne problemy z plikiem LGH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LGH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LGH:

  • plik LGH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LGH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LGH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik