• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AHS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AHS. Jeżeli chcesz otworzyć plik AHS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AHS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Halftone Screens Format Adobe Systems

Co to jest plik AHS?

Zawiera ustawienia tworzenia półtonów w programie Photoshop. Utworzono najpierw jako konwersję obrazu na skalę szarości, a następnie do mapy bitowej i wybranie opcji Użyj: "Ekran półtonów ..." jako metody.

Ustawienia wybrane w oknie ekranu Halftone można zapisać, klikając przycisk "Zapisz ...". Istniejące pliki AHS można załadować klikając przycisk "Wczytaj ...".

Jak otworzyć plik AHS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AHS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AHS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AHS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AHS

Inne problemy z plikiem AHS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AHS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AHS:

  • plik AHS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AHS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AHS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik