• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku USF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem USF. Jeżeli chcesz otworzyć plik USF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku USF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Ultra 64 Sound Format N/A

Co to jest plik USF?

Format muzyki używany przez gry Nintendo 64 (N64). Zapewnia ścieżkę dźwiękową do gier wideo N64. Może również zawierać obraz SR64 ROM i ostatni stan zapisu.

Pliki USF są często zapisywane w zestawach zawierających kilka plików .MINIUSF i pojedynczego pliku .USBFL.

Jak otworzyć plik USF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku USF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi USF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem USF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik USF

Inne problemy z plikiem USF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem USF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami USF:

  • plik USF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku USF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik USF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik