• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AEA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AEA. Jeżeli chcesz otworzyć plik AEA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AEA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ae Timer Alarm Document Format Google

Co to jest plik AEA?

Archiwum kopii zapasowej utworzone przez Edytor Google AdWords, aplikację służącą do zarządzania informacjami w kampaniach reklamowych Google AdWords. Zawiera dane reklamowe kampanii. Służy do tworzenia pełnych lub częściowych kopii zapasowych.

Pliki AEA mogą przechowywać dane dla całego konta lub wybrać Grupy reklam i Kampanie. Możesz wyeksportować jedną z tych opcji, wybierając Plik i rarr. Eksportuj kopię zapasową (AEA), a następnie wybierz jeden z elementów podmenu.

Pliki AEA są również używane przez Google Translator Toolkit, aplikację opartą na przeglądarce, która może automatycznie tłumaczyć informacje o kampanii reklamowej na inne języki.

Jak otworzyć plik AEA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AEA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AEA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AEA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AEA

Inne problemy z plikiem AEA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AEA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AEA:

  • plik AEA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AEA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AEA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik