• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CXT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CXT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CXT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CXT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Director Protected Cast Format Adobe Systems

Co to jest plik CXT?

Złożony plik lub obiekt, używany przez dyrektora, narzędzie do tworzenia multimediów. Zapisano w chronionym formacie, którego nie można edytować. Umożliwia udostępnianie obiektów Director między wieloma użytkownikami bez modyfikowania.

Adobe Director 11 był pierwszą wersją dyrektora wydaną po tym, jak firma Adobe przejął firmę Macromedia. Nowsze wersje programu Director zapisują chronione pliki cast jako pliki .CCT.

Jak otworzyć plik CXT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CXT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CXT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CXT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CXT

Inne problemy z plikiem CXT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CXT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CXT:

  • plik CXT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CXT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CXT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik