• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADV. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nortek Acoustic Doppler Velocimeter Format Nortek

Co to jest plik ADV?

Plik danych, który przechowuje dane Velocimeter Dopplera Akustycznego (ADV), które służy do rejestrowania pomiarów prędkości wody, cząstek i innych substancji. Wykorzystywane w badaniach naukowych do badania szybkich fluktuacji w oceanach lub w laboratorium.

Nortek WinADV jest zaniechany i nie jest już dostępny.

Jak otworzyć plik ADV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADV

Inne problemy z plikiem ADV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADV:

  • plik ADV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik