• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LHR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LHR. Jeżeli chcesz otworzyć plik LHR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LHR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Financial Life For Mac Financial Data Format Intuit

Co to jest plik LHR?

Plik danych stworzony przez firmę Quicken Financial Life for Mac, program do zarządzania pieniędzmi, który nigdy nie osiągnął wersji poza wersją beta. Przechowywane dane finansowe dla użytkownika, ale nie były zgodne z oprogramowaniem Quicken Windows lub innymi wersjami oprogramowania Quicken.

Dzięki przejęciu przez firmę Intuit Mint.Com zaniechano dalszego rozwijania programu Quicken Financial Life for Mac. Jednak w 2010 r. Intuit wydała następny produkt o nazwie Quicken Essentials for Mac.

Jak otworzyć plik LHR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LHR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LHR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LHR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LHR

Inne problemy z plikiem LHR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LHR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LHR:

  • plik LHR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LHR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LHR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik