• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACBL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACBL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACBL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACBL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Color Book Format Adobe Systems

Co to jest plik ACBL?

Poprzedni plik kolorowych książek używanych przez firmę Adobe InDesign, układ strony cyfrowej i program wydawniczy. Zawiera rekordy kolorów, które określają właściwości koloru, takie jak jasność i chrominancja. Służy do przechowywania różnych zestawów kolorów, w zależności od docelowych nośników publikacji.

Książki koloru Adobe korzystają teraz z rozszerzenia .ACB.

Jak otworzyć plik ACBL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACBL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACBL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACBL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACBL

Inne problemy z plikiem ACBL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACBL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACBL:

  • plik ACBL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACBL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACBL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik