• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABW. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AbiWord Document Format AbiSource

Co to jest plik ABW?

Dokument przetwarzania tekstu utworzony przy użyciu programu AbiWord, darmowego edytora tekstu opracowanego przez społeczność AbiSource. Obsługuje formatowanie tekstu bogatego w zaawansowane, zaawansowane układy dokumentów, obrazy, tabele, listy i przypisy.

Jak otworzyć plik ABW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABW

Inne problemy z plikiem ABW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABW:

  • plik ABW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ABW
ABW do DOCABW do DOCMABW do DOCXABW do DOTABW do DOTMABW do DOTXABW do KWDABW do ODTABW do PDF