• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Zoner Photo Studio

Informacje o Zoner Photo Studio

Zoner Photo Studio to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Zoner Photo Studio - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Zoner Photo Studio jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Zoner Photo Studio będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Zoner Photo Studio.

Typy plików wspierane przez Zoner Photo Studio
ARW CR2 CRW DNG ERF KDC MEF MRW NEF ORF PEF RAF RAW RW2 RWL SR2 X3F 3FR CMT CS1 UID-ZPS ZBR ZMF ZONER-INDEX-CACHE ZONER-RAWDATA-CACHE ZPT
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Zoner Photo Studio
ARW do NEF CR2 do JPG CR2 do RAW MRW do NEF MRW do ARW MRW do JPG MRW do PEF NEF do JPG NEF do MRW NEF do PEF NEF do RAW PEF do JPG PEF do MRW PEF do NEF RAF do PEF RAW do JPG RW2 do JPG RW2 do RAW
Pobierz Zoner Photo Studio

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Zoner Photo Studio, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Zoner Photo Studio i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Zoner Photo Studio - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Zoner Photo Studio
Znajdź plik