• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DXML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DXML. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DXML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DXML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dassault Systems Universal 3D XML Format Dassault Systemes

Co to jest plik 3DXML?

Plik utworzony w zastrzeżonym formacie Daxault Systemes 3DXML. Zawiera siatki, tekstury, efekty świetlne i inne właściwości obiektu 3D. Służy do określania obiektu 3D opartego na XML.

Format 3DXML został utworzony w celu włączenia informacji 3D do dokumentacji technicznej, podręczników użytkownika, materiałów marketingowych, stron internetowych i innych aplikacji.

Dassault Systemes otwarcie opublikował specyfikację formatu pliku 3DXML.

Jak otworzyć plik 3DXML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DXML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DXML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DXML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DXML

Inne problemy z plikiem 3DXML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DXML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DXML:

  • plik 3DXML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DXML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DXML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku 3DXML
3DXML do CATDRAWING