• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Adobe Photoshop Lightroom for Mac

Informacje o Adobe Photoshop Lightroom for Mac

Adobe Photoshop Lightroom for Mac to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Adobe Photoshop Lightroom for Mac - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Adobe Photoshop Lightroom for Mac jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Adobe Photoshop Lightroom for Mac będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Adobe Photoshop Lightroom for Mac.

Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Adobe Photoshop Lightroom for Mac
ARW do NEF CR2 do RAW MRW do NEF MRW do ARW MRW do PEF NEF do MRW NEF do PEF NEF do RAW PEF do MRW PEF do NEF RAF do PEF RW2 do RAW
Pobierz Adobe Photoshop Lightroom for Mac

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Adobe Photoshop Lightroom for Mac, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Adobe Photoshop Lightroom for Mac i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Adobe Photoshop Lightroom for Mac - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Adobe Photoshop Lightroom for Mac
Znajdź plik