• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZZZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZZZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZZZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZZZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Micro Perfect Products Sleep Mode Format Piriform

Co to jest plik ZZZ?

Plik utworzony przez CCleaner, narzędzie służące do optymalizacji komputerów poprzez usunięcie niewykorzystanych programów i plików. Przechowuje skasowany plik, który został bezpiecznie wymazany, co zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ oryginalna nazwa pliku już nie istnieje. Używa nazwy pliku ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.

Jak otworzyć plik ZZZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZZZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZZZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZZZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZZZ

Inne problemy z plikiem ZZZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZZZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZZZ:

  • plik ZZZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZZZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZZZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik