• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZZip Compressed Archive N/A

Co to jest plik ZZ?

Archiwum plików skompresowane ZZIP, narzędzie do kompresji dla Windows i Unix. Używa algorytmu kompresji opartego przede wszystkim na metodzie Burrows-Wheeler Transform. Obsługuje testy integralności plików oraz wbudowaną funkcję wykrywania i kompresji multimediów.

Jak otworzyć plik ZZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZZ

Inne problemy z plikiem ZZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZZ:

  • plik ZZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik