• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZVT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZVT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZVT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZVT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Photoshop Zoomify Preset Format Adobe Systems

Co to jest plik ZVT?

Plik ustawień utworzony przez oprogramowanie do edycji grafiki Photoshop. Zapisuje wstępne ustawienia funkcji Zoomify, która umożliwia eksportowanie dużych obrazów do przeglądania jako widżetowalny w przeglądarce internetowej. Dostęp do pliku & rarr. Eksportuj & rarr. Zoomify ... Opcja menu aplikacji.

Jak otworzyć plik ZVT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZVT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZVT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZVT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZVT

Inne problemy z plikiem ZVT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZVT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZVT:

  • plik ZVT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZVT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZVT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik