• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZUL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZUL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZUL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZUL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZK User Interface Format Potix

Co to jest plik ZUL?

Plik internetowy utworzony w języku ZUML (ZKML), języku bazującym na XML obsługiwany przez technologie Ajax i klasy Java. Zawiera definicje elementów interfejsu użytkownika oraz kodu zscript.

Pliki ZUL są używane do tworzenia bogatego interfejsu użytkownika opartego na sieci Web. Ich treść jest najpierw analizowana na serwerze internetowym Java, takim jak Apache Tomcat, a następnie przesyłana do żądającej przeglądarki WWW klienta.

Konceptualnie pliki ZUL są podobne do plików .JSP.

Jak otworzyć plik ZUL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZUL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZUL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZUL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZUL

Inne problemy z plikiem ZUL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZUL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZUL:

  • plik ZUL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZUL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZUL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik