• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DVD Label Template Media Format Avanquest

Co to jest plik ZTR?

Zawiera obrazy i grafikę używaną przez pliki szablonów Digital Duplicator cyfrowego (.ZTF). Znajduje się w katalogu / Tmplts / wraz z odpowiednimi plikami szablonów. Zapisano w zastrzeżonym formacie, który jest używany tylko przez Duplikator cyfrowego wideo.

Jak otworzyć plik ZTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZTR

Inne problemy z plikiem ZTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZTR:

  • plik ZTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik