• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZST. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Save Format ZSNES

Co to jest plik ZST?

Plik gry zapisany przez ZSNES, emulatora Super Nintendo dla systemu Windows i Linux. Magazynuje postępy w zapisanym stanie, dzięki czemu gra może zostać otwarta i wznowiona w późniejszym czasie. Teraz także wspierany przez emulatora Snes9x.

ZSNES udostępnia wiele stanów zapisu od 0 do 99, które używają rozszerzeń plików .ZS1, .ZS2 i tak dalej, dla każdego stanu zapisywania. Pliki można zapisywać przy użyciu opcji "Zapisz stan" w menu "Gra".

Jak otworzyć plik ZST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZST

Inne problemy z plikiem ZST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZST:

  • plik ZST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik