• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZSD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZSD. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZSD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZSD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dave Mirra Freestyle BMX Data Acclaim Entertainment

Co to jest plik ZSD?

Plik danych gry używany przez gry Playstation "Dave Mirra Freestyle BMX" i "Dave Mirra Freestyle BMX 2." zawiera dane audio i wideo, które są odwoływane podczas rozgrywki. Może być otwarty na komputerze przy użyciu narzędzia innego producenta, takiego jak Game Extractor lub MFAudio.

Aby otworzyć plik ZSD w programie MFAudio, ustaw pola offset i przeplatanie na 800 bajtów. Powinny być wybrane dwa kanały wyjściowe, a częstotliwość powinna być ustawiona na 44,1 KHz.

Seria gier wideo Dave Mirra Freestyle BMX została opracowana przez Acclaim. Początkowo były wydawane na PlayStation 2, a później przeniesione na inne platformy.

Jak otworzyć plik ZSD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZSD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZSD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZSD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZSD

Inne problemy z plikiem ZSD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZSD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZSD:

  • plik ZSD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZSD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZSD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik