• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZS9

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZS9. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZS9, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZS9

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Slot 9 Saved State Format ZSNES

Co to jest plik ZS9?

Plik zapisany przez ZSNES, emulatora SNES dla komputerów osobistych. Magazynuje emulowany stan zapisu gry, który jest przechowywany w gnieździe 9. Służy do przechowywania informacji o postępie gry. Można zapisać i załadować w dowolnym momencie podczas gry.

ZSNES udostępnia wiele stanów zapisu od 0 do 99 (rozszerzenia plików .ZS0, .ZS1, .ZS2 itd.).

Stan zapisywania ZSNES nie jest taki sam, jak stan zapisu w grze. Gra pozwala tylko graczom na uratowanie stanu podczas przybycia do konkretnych etapów gry, podczas gdy ZSNES zapisuje stan może być przechwycony w dowolnym momencie podczas rozgrywki.

Jak otworzyć plik ZS9?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZS9 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZS9 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZS9 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZS9

Inne problemy z plikiem ZS9

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZS9 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZS9:

  • plik ZS9 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZS9 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZS9 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik