• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZS8

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZS8. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZS8, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZS8

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Slot 8 Saved State Format ZSNES

Co to jest plik ZS8?

Plik zapisany przez ZSNES, emulatora SNES dla komputerów osobistych. Zawiera emulowany stan zapisu postępów w grze. Może być używany do zapisywania i wczytywania postępów w dowolnym momencie gry.

ZSNES udostępnia wiele stanów zapisu od 0 do 99 (rozszerzenia plików .ZS0, .ZS1, .ZS2 itd.). Zmień stan zapisu gry, naciskając klawisz "F3" i za pomocą klawiszy strzałek, aby przejść do jednego z stanów 0-9 lub wybrać opcję "Pick State" w menu "Game".

Jak otworzyć plik ZS8?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZS8 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZS8 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZS8 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZS8

Inne problemy z plikiem ZS8

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZS8 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZS8:

  • plik ZS8 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZS8 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZS8 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik