• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZS4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZS4. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZS4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZS4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Slot 4 Save State Format ZSNES

Co to jest plik ZS4?

Zapisz plik stanu utworzony przez ZSNES, emulatora systemu Super Nintendo Entertainment System (SNES) dla komputerów osobistych. Zapisuje zapisaną grę, którą można załadować w innym czasie. Służy do zapisywania i ładowania postępów w grze.

ZSNES udostępnia wiele stanów zapisu od 0 do 99 (rozszerzenia plików .ZS0, .ZS1, .ZS2 itd.).

Stany zapisu ZSNES nie są takie same jak w stanach zapisywania się w grze. Stan w grze może zostać utworzony dopiero po osiągnięciu konkretnych etapów gry, podczas gdy ZSNES można zapisać w dowolnym momencie podczas rozgrywki.

Jak otworzyć plik ZS4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZS4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZS4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZS4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZS4

Inne problemy z plikiem ZS4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZS4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZS4:

  • plik ZS4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZS4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZS4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik