• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZS0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZS0. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZS0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZS0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Slot 0 Saved State Format ZSNES

Co to jest plik ZS0?

Plik zapisany przez ZSNES, emulatora systemu Super Nintendo Entertainment System (SNES) dla komputerów osobistych. Zawiera zapisaną wersję pamięci emulowanej gry SNES. Służy do zapisywania i wczytywania postępów gry w dowolnym momencie gry.

ZSNES udostępnia wiele stanów zapisu od 0 do 99 (rozszerzenia plików ZS0, .ZS1, .ZS2 itd.). Użytkownicy mogą zmienić stan zapisu gry, naciskając klawisz "F3" i za pomocą klawiszy strzałek, aby przejść do jednego z stanów 0-9 lub wybierając opcję "Pick State" w menu "Game".

Stan zapisywania ZSNES nie jest taki sam, jak stan zapisu w grze. Gra może pozwolić tylko użytkownikowi na zachowanie stanu podczas przybycia do konkretnych etapów gry, podczas gdy stan ZSNES można zapisać w dowolnym momencie podczas rozgrywki.

Jak otworzyć plik ZS0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZS0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZS0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZS0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZS0

Inne problemy z plikiem ZS0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZS0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZS0:

  • plik ZS0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZS0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZS0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik