• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zebra Portable Safe Format Zebra Digital Assets

Co to jest plik ZPS?

Szyfrowane archiwum utworzone przez ZPS Explorer - program służący do bezpiecznego udostępniania plików. Zawiera jeden lub więcej plików (dokumentów, zdjęć itp.), Które użytkownik chce chronić i udostępniać. Obejmuje szyfrowanie, ale używa klucza prywatnego będącego własnością twórcy archiwum, a nie hasła.

Pliki ZPS są udostępniane za pośrednictwem neutralnej chmury Zebra Digital Assets, bezpiecznej lokalizacji przechowywania online. Aby wyświetlić pliki z archiwum ZPS, musisz uzyskać zgodę właściciela pliku, a następnie wyświetlić go w programie ZPS Explorer.

Archiwa ZPS umożliwiają drobne uprawnienia kontroli dostępu określone przez właściciela archiwum. Każdy plik lub folder w archiwum może mieć osobne uprawnienia, a właściciel może nadawać uprawnienia, a także cofać je w dowolnym momencie, nawet po udostępnieniu pliku ZPS z innym użytkownikiem.

Zanim utworzysz, udostępnisz i przeglądasz pliki ZPS, musisz mieć konto Zebra Digital Assets.

Jak otworzyć plik ZPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZPS

Inne problemy z plikiem ZPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZPS:

  • plik ZPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik