• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZPA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZPA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZPA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZPA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vielklang Audio Metadata Format zplane

Co to jest plik ZPA?

Plik generowany przez vielklang, narzędzie do cyfrowego stanowiska pracy stacji roboczych (DAW), służące do automatycznego tworzenia harmonijnych harmonii muzycznych. Zawiera właściwości melodyczne dotyczące importowanego pliku audio (często pliku .WAV). Zawiera notatki, klucze i informacje dotyczące częstotliwości strojenia. Używane przez vielklang podczas obliczania harmonii.

Pliki ZPA są generowane automatycznie przez vielklang, gdy plik audio jest importowany. Te informacje działają jako pamięć podręczna, tak aby vielklang nie musiał ponownie rekompensować danych za każdym razem, gdy używany jest plik audio. Plik ZPA jest generowany w tym samym katalogu co źródłowy plik audio i używa rozszerzenia pliku złożonego (eG, ".Wav.Zpa").

Pliki ZPA są również generowane przez program NewTone, dodatek plug-in do edycji dźwięku pitch i time opracowany przez zplane (programiści vielklang) do wykorzystania w produkcie FL Studio firmy Image Line. Wtyczka używa technologii edycji pitch vielklang.

Pliki ZPA mogą być bezpiecznie usunięte, ponieważ oprogramowanie po prostu je zregeneruje przy następnym użyciu pliku źródłowego.

Jak otworzyć plik ZPA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZPA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZPA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZPA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZPA

Inne problemy z plikiem ZPA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZPA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZPA:

  • plik ZPA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZPA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZPA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik