• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZML. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zoomcreator Zooming Scene Description Format Zoomorama

Co to jest plik ZML?

Plik XML, który opisuje pozycję, stan i powiązane metadane obiektów w przestrzeni powiększania. Zazwyczaj zawiera informacje na temat plików Zooming Image (.ZIF) publikowanych na stronie internetowej firmy Zoomorama.

Jak otworzyć plik ZML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZML

Inne problemy z plikiem ZML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZML:

  • plik ZML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik