• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZMAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZMAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZMAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZMAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zombies Ate My Neighbours Map Format Konami

Co to jest plik ZMAP?

Zawiera dane na poziomie dla Zombies Ate My Neighbours (ZAMN) - gra akcji nadzorowana początkowo na początku lat 90. Zawiera dane mapowe, elementy, znaki i potwory na poziomie. Można edytować za pomocą "ZAMN Level Editor".

Jak otworzyć plik ZMAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZMAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZMAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZMAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZMAP

Inne problemy z plikiem ZMAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZMAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZMAP:

  • plik ZMAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZMAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZMAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik