• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZL9

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZL9. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZL9, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZL9

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZoneAlarm Mailsafe Renamed EXE Format ZoneAlarm

Co to jest plik ZL9?

Plik kwarantanny .EXE zmieniony na ZoneAlarm Antivirus, program antywirusowy. Zawiera dokładną zawartość pliku wykonywalnego, ale z rozszerzeniem zmienionym na ".Zl9". wykorzystywane do kwarantanny potencjalnie szkodliwych plików wykonywalnych wykrytych w załącznikach wiadomości e-mail.

ZoneAlarm kwarantannie typy plików używając konwencji ".ZlX", gdzie "X" to litera lub numer. Numer 9 jest nazwą zmienioną dla plików EXE.

Jak otworzyć plik ZL9?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZL9 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZL9 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZL9 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZL9

Inne problemy z plikiem ZL9

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZL9 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZL9:

  • plik ZL9 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZL9 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZL9 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik