• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZI. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Renamed ZIP Format PKWARE

Co to jest plik ZI?

Archiwum Zip, które zostało przemianowane na ".Zip" na ".ii". zawiera jeden lub więcej plików w skompresowanym archiwum. Często używane do obejścia filtrów e-mail, które uniemożliwiają transmisję plików .ZIP.

Pliki ZI można otworzyć, zmieniając rozszerzenie ".i0" na ".Zip" i zdekompresuj plik w dowolnym programie do dekompresji kompatybilnej z Zip.

Jak otworzyć plik ZI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZI

Inne problemy z plikiem ZI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZI:

  • plik ZI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik