• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZGM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZGM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZGM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZGM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZenoGraphics Graphics Image Format Zenographics

Co to jest plik ZGM?

Obraz stworzony przez programy do renderowania grafiki Zenographics. Zazwyczaj używany do przechowywania gotowych obrazów do drukowania. Przechowywany w formacie przeznaczonym do zwiększenia szybkości drukowania dokumentów biurowych.

Jak otworzyć plik ZGM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZGM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZGM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZGM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZGM

Inne problemy z plikiem ZGM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZGM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZGM:

  • plik ZGM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZGM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZGM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik