• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZipForm Transaction Format ZipLogix

Co to jest plik ZFX?

Plik utworzony przez ZipForm, program ułatwiający transakcje w obrocie nieruchomościami w trybie online. Zawiera formularze nieruchomości i inne dokumenty. Służy do wysyłania informacji o nieruchomościach przez e-mail.

Podczas, gdy ZipForm używa własnego formatu ZFX, użytkownicy generują często pliki ZipForm w formacie .PDF częściej.

Jak otworzyć plik ZFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZFX

Inne problemy z plikiem ZFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZFX:

  • plik ZFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik