• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XSL-FO Online Form N/A

Co to jest plik ZFO?

Formularz online, który zapisuje dane w standardowym formacie XML. Nazywany również formularzem XSL-FO lub XSL. XSL-FO to język znaczników definiujący sposób sformatowania danych XML. Pliki ZFO są często używane w formularzach online, takich jak formularze rejestracyjne. Mogą być wypełnione przy użyciu wypełniacza 602XML.

Większość form XSL-FO wykorzystuje rozszerzenie .FO

Jak otworzyć plik ZFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZFO

Inne problemy z plikiem ZFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZFO:

  • plik ZFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik