• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DesignPro Label Design Format Avery Dennison

Co to jest plik ZDP?

Plik utworzony przez DesignPro, aplikację służącą do tworzenia i drukowania etykiet. Zawiera informacje o grafikę i układzie etykiety. Używany do wizytówek, poczty, płyt CD, t-shirty i kart okolicznościowych.

Pliki ZDP są podobne do plików .ZDL i .ZDS, z wyjątkiem plików ZDP są tworzone przez DesignPro 3.5 - 4.0, podczas gdy pliki ZDL są tworzone przez program DesignPro 5.0, a pliki ZDS są tworzone przez program DesignPro 5.1.

Jak otworzyć plik ZDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZDP

Inne problemy z plikiem ZDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZDP:

  • plik ZDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik