• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DesignPro Label Design Format Avery Dennison

Co to jest plik ZDL?

Plik utworzony przez program Avery DesignPro, który umożliwia użytkownikom tworzenie etykiet do nadruku. Zawiera dane o etykiecie, takie jak rozmiar etykiety i informacje o układzie, grafika, kody kreskowe i tekst. Służy do tworzenia etykiet dla poczty, płyt CD, wizytówek, przekładek, kart okolicznościowych i t-shirty.

Pliki ZDL są podobne do plików .ZDP, ale są tworzone przez DesignPro 5.0, podczas gdy pliki ZDP są tworzone przez DesignPro 3.5 - 4.0.

Jak otworzyć plik ZDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZDL

Inne problemy z plikiem ZDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZDL:

  • plik ZDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik