• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZDCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZDCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZDCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZDCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe After Effects Localization Format Adobe Systems

Co to jest plik ZDCT?

Plik językowy używany przez kilka aplikacji firmy Adobe. Służy do lokalizowania aplikacji w różnych językach. Może zawierać tekst dla menu aplikacji lub okienek wyskakujących. Umożliwia ponowne użycie tego samego oprogramowania w wielu językach.

Jak otworzyć plik ZDCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZDCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZDCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZDCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZDCT

Inne problemy z plikiem ZDCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZDCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZDCT:

  • plik ZDCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZDCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZDCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik