• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CD Catalog Expert Database Format Zero2000

Co to jest plik ZDC?

Katalog plików utworzonych przez CD Catalog Expert, narzędzie do katalogowania plików. Przechowuje odniesienia do plików znajdujących się na dyskach twardych, płytach CD i DVD oraz na innych dyskach. Przechowuje listę plików z powiązanymi informacjami (np. Opisem użytkownika) dla każdego pliku.

Standardową nazwą katalogu katalogu Expert CD Catalog jest "Default.Zdc".

Jak otworzyć plik ZDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZDC

Inne problemy z plikiem ZDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZDC:

  • plik ZDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik