• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZAB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZAB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZAB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZAB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zipped Audio Book WinZip Computing, S.L.

Co to jest plik ZAB?

Skompresowany audiobook rozpakowany przez programy ZIP, takie jak WinZip i Pacifist. Zawiera nagrań audio dla książki, która umożliwia słuchanie książki. Przechowywany w skompresowanym formacie ZIP w celu przesyłania dużych plików audio.

Aby odtworzyć dźwięk z pliku ZAB, należy rozpakować plik przy użyciu jednej z wymienionych poniżej aplikacji.

Jak otworzyć plik ZAB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZAB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZAB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZAB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZAB

Inne problemy z plikiem ZAB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZAB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZAB:

  • plik ZAB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZAB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZAB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik