• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku Z64

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem Z64. Jeżeli chcesz otworzyć plik Z64, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku Z64

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo 64 Game ROM N/A

Co to jest plik Z64?

Wideo ROM obraz gry z Nintendo 64 gry. Zawiera dokładną kopię danych z kasety z grami N64. Odtwarzanie na komputerze przy użyciu oprogramowania do emulacji N64.

Nintendo 64 gry ROM używać również rozszerzenia .N64.

Jak otworzyć plik Z64?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku Z64 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi Z64 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem Z64 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik Z64

Inne problemy z plikiem Z64

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem Z64 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami Z64:

  • plik Z64 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku Z64 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik Z64 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik