• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku Z3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem Z3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik Z3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku Z3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZModeler 3D Graphics Format Zanoza

Co to jest plik Z3D?

Plik obrazu 3D stworzony przez ZModeler, darmowy program modelowania 3D. Zapisuje trójwymiarową geometrię jednego lub więcej obiektów. Mogą również zawierać efekty, takie jak oświetlenie. Najczęściej używany do oszczędzania modeli samochodów wyścigowych i innych pojazdów.

Pliki Z3D można eksportować do różnych formatów obrazu 3D, w tym formatów 3D Studio .3DS i Wavefront .OBJ. ZModeler obsługuje również modele modeli samochodów z różnych gier wyścigowych, w tym Need for Speed ​​3: Hot Pursuit, Need for Speed: Shift, Grand Theft Auto 4, Grand Theft Auto San Andreas i inne.

Jak otworzyć plik Z3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku Z3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi Z3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem Z3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik Z3D

Inne problemy z plikiem Z3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem Z3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami Z3D:

  • plik Z3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku Z3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik Z3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik