• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku Z01

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem Z01. Jeżeli chcesz otworzyć plik Z01, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku Z01

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume ZIP Compressed File Archive (part 2) Corel

Co to jest plik Z01?

Pierwszy z wielu plików składających się na podzielone archiwum utworzone przy użyciu programu WinZip. Używa tej samej kompresji, co standardowy plik .ZIP, ale musi być rozpakowywany wraz z powiązanymi archiwami dzielonymi (.Z02, .Z03 itd.).

Archiwa dzielone są często używane w celu zmniejszenia rozmiaru dużych plików do załączników poczty elektronicznej lub pobierania plików. Mogą być rozpakowywane tylko wtedy, gdy dostępne są wszystkie podzielone segmenty archiwum.

Jak otworzyć plik Z01?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku Z01 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi Z01 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem Z01 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik Z01

Inne problemy z plikiem Z01

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem Z01 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami Z01:

  • plik Z01 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku Z01 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik Z01 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik