• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik YMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YaST Metapackage Format YaST

Co to jest plik YMP?

Format pakietu instalacyjnego używany przez openSUSE. Umożliwia jednokrotne zainstalowanie programu z Internetu. Zawiera metadane dotyczące pakietu, takie jak informacje o wersji, wymagania systemowe i szczegóły instalacji.

Moduł YaST jest dołączony do openSUSE 10.3 i nowszych.

Jak otworzyć plik YMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YMP

Inne problemy z plikiem YMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YMP:

  • plik YMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik