• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YM. Jeżeli chcesz otworzyć plik YM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AY-3-8910 Audio Format Atari

Co to jest plik YM?

Plik dźwiękowy używany przez Atari ST, stary system komputerowy, który został przerwany na początku lat 90. Zawiera pętlę audio lub ścieżkę, którą można odtworzyć za pomocą chipa Atari ST YM. Obsługuje pamięć dla nazwy utworu, autora, komentarzy i samych danych audio.

Pomimo tego, że system Atari ST został przerwany, dźwięk YM może być odtwarzany z kilkoma aplikacjami systemu Windows.

Jak otworzyć plik YM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YM

Inne problemy z plikiem YM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YM:

  • plik YM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik