• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YKA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YKA. Jeżeli chcesz otworzyć plik YKA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YKA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yenka Model Format Crocodile Clips

Co to jest plik YKA?

Plik utworzony przez Yenka, program używany przez nauczycieli do prowadzenia interaktywnych lekcji. Zapisuje "Model", który może zawierać kształty, tekst pisany, równania matematyczne i inne konstrukty matematyczne. Służy do nauczania koncepcji matematyki 2D i 3D.

Pliki YKA można udostępnić online przez usługę udostępniania Yenka.

Jak otworzyć plik YKA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YKA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YKA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YKA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YKA

Inne problemy z plikiem YKA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YKA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YKA:

  • plik YKA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YKA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YKA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik